Expositie ‘Van Steen tot Beeld’

Corinne Bredemeijer

Van 21 mei tot en met 30 mei staat Galerie KunstRondeVenen aan De Lindeboom 7 in Mijdrecht in het teken van de expositie Van Steen tot Beeld. 

Elk beeld vertelt een verhaal

Beeldhouwer Corinne Bredemeijer presenteert een veelzijdige collectie sculpturen, waarin persoonlijke verhalen en creatieve processen centraal staan. De expositie is te bezoeken van 21 mei tot en met 23 mei en van 28 mei tot en met 30 mei van 12.00 tot 16.00 uur.

Tijdens de expositie is de kunstenaar zelf aanwezig om haar werk toe te lichten en bezoekers mee te nemen in het verhaal achter de beelden. De tentoonstelling biedt een bijzondere inkijk in het proces van steen tot kunstwerk. Achter iedere sculptuur schuilt een eigen verhaal: van inspiratie en plezier tot zoeken en soms worstelen met de vorm. Wat begint als een ruwe steen, groeit uit tot een persoonlijk en expressief beeld dat met trots wordt gedeeld met het publiek.

Corinne Bredemeijer
Corinne Bredemeijer

Voor Corinne Bredemeijer vormen creativiteit en de helende kracht daarvan al jarenlang de rode draad in haar werk. Na een carrière in het basisonderwijs besloot zij in 2008 haar passie te volgen en zich volledig te richten op beeldende kunst. Met Van Steen tot Beeld nodigt Corinne bezoekers uit om niet alleen te kijken, maar ook te luisteren naar de verhalen achter de beelden.

Meer informatie over deze expositie is te vinden op www.kunstrondevenen.nl, de Facebookpagina van de vereniging en via Instagram.

Wees welkom – kom kijken en laat u verrassen!