Wilco de Vries

Wilco de Vries
Wilco de Vries woont in Wilnis. Vanaf 2023 is hij minder gaan werken en mede daardoor heeft zijn passie en liefde voor fotografie een nieuwe leven gekregen.
Jarenlang heeft hij met veel plezier in de privésfeer gefotografeerd. De afgelopen jaren heeft hij daarnaast ook verschillende andere manieren van fotograferen ontdekt. Zo vindt hij natuur-, straat- en architectuurfotografie fascinerend. Het is de kunst om met een andere invalshoek, door de lens, naar de omgeving te kijken.
Nederland is prachtig! Het inspireert Wilco en nodigt hem uit om naar buiten te gaan. Hij geniet ervan om te zoeken naar mooie gebieden en unieke plekjes. Voor hem is het een leuke uitdaging om de mooie plekken, waar hij komt, om te zetten in een creatief en origineel beeld.
Met een toverbalfoto heeft hij in de Nieuwe Meerbode gestaan met een beeld uit De Ronde Venen. De gemeente Uithoorn gebruikt een toverbal-foto om de kunst in de gemeente aandacht te geven en zo de verbinding met de inwoners te versterken. Voor Wilco is het een leuke en bijzondere eer, om zijn foto’s op deze manier met een breder publiek te delen.
Meer werk is te vinden op zijn website: www.contratikfotoklik.nl. Bij interesse is hij bereikbaar per mail of telefoon.